Vstupenky jsou již v prodeji!

Ceny vstupenek a voucherů

Dospělí: 150 Kč
Studenti: 100 Kč (Možno zakoupit pouze v místě konání 30 minut před začátkem představení. Pro poskytnutí slevy je požadováno předložení platného studentského průkazu.)
Fringe Voucher: 600 Kč (pět vstupenek pro dospělé za cenu čtyř)

Do divadla přijďte vždy včas, abyste si zajistili místa, neboť vouchery, které musí být před vstupem vyměněny za vstupenky, nezaručují vstup na vyprodaná představení

Nákup vstupenek a voucherů

Předprodej vstupenek
Projďete si stránku s Programem a otevřete odkaz Kup vstupenky, který najdete u každého představení. 
Kupte si Fringe Voucher

V Malostranské besedě sídlí hlavní festivalová provozovna Ticketstream a toto prodejní místo bude během festivalu otevřeno denně od 12 hodin.

Vstupenky k zakoupení předem budou k dispozici vždy do 15 hodin v den, kdy se dané představení koná.

K ceně každé vstupenky, zakoupené přes Ticketstream, bude připočten poplatek 10 Kč.

Prodej přímo na místě – pouze v době konání Fringe festivalu

Každé místo konání/divadlo bude mít svoji pokladnu, která bude otevřena vždy 30 minut před začátkem prvního představení na daném místě. Vstupenky budou k dispozici pouze pro dané divadlo a pro daný den. Upozorňujeme, že vstupenky, prodávané přímo v místech konání, je možné platit pouze hotově.

V ceně vstupenek, zakoupených přímo na místě, není započítáván žádný manipulační poplatek, nicméně tento způsob nákupu nezaručuje, že vstupenky, o které máte zájem, budou dostupné. Z tohoto důvodu vřele doporučujeme využít předprodeje.
World Fringe Alliance

Rezervace ubytování

Naši přátelé